5048
Catalogusnummer: 5048
Corneille (1922-2010)

Compositie met vrouw en vogel

litho

60 x 50 cm.

gesign. l.o., 133/250

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220