Catalogusnummer: 2356
Frankrijk, gestoken houten en benen snuifdoos, 19e eeuw.

Uitgevoerd als voet met sandaal. De onderzijde voorzien van kijkvenstertje met drie miniatuur dobbelstenen.

l. 11,5 cm, h. 5 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200