Frankrijk, gestoken houten en benen snuifdoos, 19e eeuw.
Uitgevoerd als voet met sandaal. De onderzijde voorzien van kijkvenstertje met drie miniatuur dobbelstenen.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200