13e zitting - Donderdag 10 november 10.00 uur: 4000-4305 - Aziatica (Japan 4000- 4220) (Houtsnedes 4250-4305)
Catalogusnummer: 3280
Japans, schildering op zijde, ca. 1900,

voorstelling van gesiha met in haar handen een waaier en een doos, een kind naast haar, met zegelmerken, ingelijst achter glas (beschadigingen)

115 x 35 cm (excl. lijst)

Japan, painting on silk, ca. 1900, depicting a geisha holding a fan and a box, a child beside her, with seal marks, framed behind glass (condition: some originally a scroll, tears, discolouration)

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220