16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3510 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3283
Thailand, bronzen hoofd van Boeddha, Ayutthaya, mogelijk 17e eeuw,

(beschadigingen)

h. 16 cm.

Christie's Amsterdam, 5 december 1989, lot 262

Thailand, bronze head of Buddha, Ayutthaya, possibly 17th century (damages), provenance: Christie's Amsterdam, 5 December 1989, lot 262

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480