020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4823
Franse school, 18e/19e eeuw
Elegant gezelschap in een tuin
rood krijt, 16 x 22,2 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden