4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4823
update-catalogue
Franse school, 18e/19e eeuw

Elegant gezelschap in een tuin

rood krijt, 16 x 22,2 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden