4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4811
update-catalogue
Martinus van Regteren Altena (1866-1908)

Portret van een boer uit Delden

doek, verso gesign., 43 x 33 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260

outbid-warning
Overboden