Catalogusnummer: 6618
Paar deels zwart gelakt mahoniehouten halvemaantafels, in Neoclassicistische stijl, midden 20ste eeuw,

met vier vuurvergulde bronzen mascarons van Medusa en ingelegde bladranken. Herkomst Carlton Hotel Cannes en oude collectie Versace Milan

br. 110, d. 50 en h. 90 cm

Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000