Catalogusnummer: 2786
China, paar famille rose diepe borden, 18e eeuw,

met deels verguld decor van kraanvogels bij pioenroos (één beschadigd)

diam. 30 cm.

one with crack

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420