Catalogusnummer: 3414
China, zwart aardewerken koets met vijf paarden en begeleider, Yuan-dynastie,

de paarden op rechthoekig basement, de koets met separate wielen, houten standaard (beschadigingen en reparaties), koets en een paard met thermoluminescentietest van the University of Hong Kong, 17 maart 1997, nr. 97A11 en 97A12

h. 26 cm. (begeleider)

Aangekocht bij Art Treasures Gallery, Hong Kong, jaren '90

[7]

China, black pottery chariot with five horses and one groom, Yuan dynasty, the horses on square base, the chariot with separate wheels, wood stand (damages and repair), chariot and one horse with thermoluminescence test of the University of Hong Kong, 17 March 1997, no. 97A11 and 97A12, provenance: acquired with Art Treasures Gallery, Hong Kong, 1990s

Taxatie: € 3.500 - € 4.000
Huidig bod: € 2.400
Hamerprijs: € 2.400

Hamerprijs: € 2.400