Toegeschreven aan Philips Wouwerman (1619-1668)
paneel, beschadigd, gesign. PW l.o., 48 x 63 cm.
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000