020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4790
Vijf diverse schilderijen, mogelijk 17e t/m 19e eeuw
[zkj]
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220
Overboden