Catalogusnummer: 2366
Frankrijk, 'Egyptomania' schrijfkist, ges. Delmas, 19e eeuw.

Gebogen deksel met medaillon en in de hoeken vergulde en gepatineerde reliëf plaquettes van Farao's en profile. Het interieur uitgevoerd met blauwe zijde en ovaal miniatuur. Gesigneerd '150 Rue St. Martin 150, Delmas, Papeterie Egenisterie'.

h. 11,5 cm, b. 28,5 cm, d. 21 cm.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380