3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4695
Ciano Siewert (geb. 1942)
Twee aquarellen
tweemaal aquarel, gesign., '78, 45 x 60 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100