Catalogusnummer: 4695
Ciano Siewert (geb. 1942)

Twee aquarellen

tweemaal aquarel, gesign., '78, 45 x 60 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100