4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4855
update-catalogue
Maurice Sijs (1880-1972)

Zittende vrouw met kat

houtskool en pastel, gesign. r.o., 57 x 39 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120

outbid-warning
Overboden