Catalogusnummer: 7718
Frankrijk, Vuurverguld en groen gepatineerd bronzen pendulestel, Charles X, ca. 1830.

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel. Wit emaille cijferring gemerkt 'Dijon'. De kast uitgevoerd met twee figuren voorstellende moeder en kind. Verder gedecoreerd met kransen en bloemenmand. Compleet met paar drie-lichts kandelaren.

h. 27 cm, b. 18 cm, d. 9 cm.

Provenance: Een nalatenschap uit Brabant

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675

Hamerprijs: € 675