Catalogusnummer: 7719
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendulette 'Gare la Bombe', gesigneerd 'Ph Ferrot', eind 18e eeuw.

Uitgevoerd met balansuurwerk, achterplatine gesigneerd. De kast met mortier waaruit wolk met putto. Geheel staande op ellips vormige basis met vier pootjes. Hierbij een glazen stolp.

h. 20,5 cm, b. 15 cm, d. 7 cm.

Philippe Ferrot, werkzaam 1775-1800.

Provenance: Een nalatenschap uit Brabant

Taxatie: € 900 - € 1.500
Huidig bod: € 900
Hamerprijs: € 900

Hamerprijs: € 900