5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 4500-4664 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4527
Lambertus Hardenberg (1822-1900)

Braakliggend terrein in Amsterdam met kruiers, poortje en kerktoren op achtergrond

olieverf op doek, gesign. r.o., Amsterdam, 1893, 55 x 45 cm.

Provenance: Een nalatenschap uit Brabant

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200

Hamerprijs: € 1.200