Catalogusnummer: 4830
Gesigneerd GVA '83

Stadsplein, mogelijk Ulm

aquarel, 43 x 29 cm.

Provenance: Een nalatenschap uit Brabant

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150