7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8000-8032 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8048
Groen en verguld gelakt beukenhouten tweezitsbank in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,

met gebloemde stoffering. AangekochtSotheby's 16 mei 1983 lot 420 (Veiling Kasteel De Weijenburg).

br. 151 cm

Provenance: Een nalatenschap uit Brabant

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500