4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4835
update-catalogue
David Joseph Bles (1821-1899)

Staande vrouw, Pulchri Studio 5-12-'66 / Soldaat, 13-4-'49

twee potloodtekeningen, gesign. met initialen, 30 x 21 cm. en 30 x 16 cm.

Provenance: Een nalatenschap uit Brabant

[2]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden