4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Diverse gravures en tekeningen, vnl. 18e en 19e eeuw
Provenance: Een nalatenschap uit Brabant
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120