5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Petrus Johannes Schotel (1808-1865)
inkttekening, verso gesign., 14,5 x 20 cm.
Provenance: Een nalatenschap uit Brabant
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300