5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4561
Petrus Johannes Schotel (1808-1865)

Schepen voor de kust

inkttekening, verso gesign., 14,5 x 20 cm.

Provenance: Een nalatenschap uit Brabant

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300