Mogelijk van de hand van Paulus van Liender (1731-1797)
Binnenhaven met op de achtergrond de Grote Kerk te Haarlem
inkt en aquarel, gesign. r.o., 25 x 35 cm.
Provenance: Een nalatenschap uit Brabant
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280