16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Cambodja, Khmer zandstenen gedeelte van een torso, mogelijk 11e-12e eeuw,
het onderste gedeelte, gekleed in sampot, op standaard (beschadigingen en slijtage)
Christie's Amsterdam, 5 december 1989, lot 292
Cambodia, Khmer sandstone fragment of a torso, possibly 11th-12th century, the lower part, dressed in sampot, on stand (damages and wear), provenance: Christie's Amsterdam, 5 December 1989, lot 292
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440