16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
India, zandstenen sculptuurtje van twee godheden, mogelijk 18e eeuw,
samen met een Indiaas stenen figuur van een Siddharta en een Tibetaans zegel (beschadigingen en reparaties)
India, small sandstone sculpture of two deities, possibly 18th century, together with an Indian stone figure of a Siddharta and a Tibetan seal (damages and repairs)
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100