3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Duitsland, mosterdpot, Rococo, Augsburg, 18e eeuw,
getorste buik en deksel op ronde voet, met voluutvormig bewerkt oor, deksel met bloemvormige knop, Mt. Abraham Streber I 1759, restauratie,
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420