5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4543
Jan Baptist Kobell (1778-1814)

Zomers landschap met paard, schaap en koeien bij een rivier

paneel, gesign. l.o., 14,5 x 19 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550