1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4917
Ineke Watzema-Andriesse (1929-2003)

Tweemaal compositie met Noord-Afrikaans figuur te paard

twee aquarellen

44 x 31 cm.

gesign. r.o., '84

Taxatie: € 100 - € 150
Hamerprijs: