Catalogusnummer: 8000
Mahoniehouten chaise longue, Empire,

met gestoken zwanen in de leuningen (stukjes fineer ontbreken) en geruite stoffering (sleets)

br. 196 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200