1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4915
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4915
update-catalogue
D. van Hoven (20e eeuw)

Figuren in een park

doek

70 x 80 cm.

[1]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140

outbid-warning
Overboden