1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4915
D. van Hoven (20e eeuw)
Figuren in een park
70 x 80 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140