3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 539
Drie diverse pillendoosjes, 19e eeuw,

vierkante gecontourneerde doosjes met filigrain versiering, twee met meesterteken, jaarletters 1860, 1871/2 of 1875 Schoonhoven, 2e gehalte,

ca. 2 x 5 x 5 cm, 119 gr.

Taxatie: € 140 - € 180
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180