4955
Catalogusnummer: 4875
Johan Hendrik van Iedereen (1909-1995)

Huis aan een bosrand. Verso gezicht op een dorp in de sneeuw.

paneel, niet ingelijst

50 x 70 cm.

r.o.

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180