1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Johan Hendrik van Iedereen (1909-1995)
Huis aan een bosrand. Verso gezicht op een dorp in de sneeuw.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180