18e zitting - Woensdag 18 mei 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Lalique, Splash, 600ml. parfumflacon en Lalique pour Homme,sterrenbeelden, twee 100ml parfumflacons.
De Splash met gesatineerde rand en florale motieven (beschadigingen). Gesigneerd en genummerd: AO 803. In etui.
Sterrenbeelden: boogschutter en leeuw. Gesigneerd en genummerd: B47 en B085. Beide in etui
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100