1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99844823
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4871
update-catalogue
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)

Haven van Honfleur

houtskool en pastel

27 x 41 cm.

gesign. l.o.

[1]

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden