1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4914
Georges Lambillotte (1915-1998)
Stilleven met fazant
70 x 80 cm.
gesigneerd l.o.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60