1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4981
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4914
update-catalogue
Georges Lambillotte (1915-1998)

Stilleven met fazant

doek

70 x 80 cm.

gesigneerd l.o.

[1]

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden