16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3399
Thailand, verguld en gelakt bronzen Boeddha Ratnakosin stijl, 19e eeuw
h. 21 cm.
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Hamerprijs:
€ 180