Catalogusnummer: 3399
Thailand, verguld en gelakt bronzen Boeddha Ratnakosin stijl, 19e eeuw

h. 21 cm.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180