21e zitting - Woensdag 17 november 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1316
China, een blauw wit porseleinen theepotje, 18e eeuw,

Hierbij een blauw wit porseleinen kantige schotel en deksel, Qianlong. (schilfers)

h. 12 en br. 33 en 30 cm.

Provenance Constant Nieuwenhuys

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90