21e zitting - Woensdag 17 november 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1319
Perzie, zwaard in verweerde schede, ca. 1900

met hoornen greep, de gard met ingelegd verguld zilveren florale patronen. Het lemmet met signatuur in Arabische tekst. Hierbij een officiers sabel.

L. 105 en 116 cm.

Provenance Constant Nieuwenhuys

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380