21e zitting - Woensdag 17 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Perzie, zwaard in verweerde schede, ca. 1900
met hoornen greep, de gard met ingelegd verguld zilveren florale patronen. Het lemmet met signatuur in Arabische tekst. Hierbij een officiers sabel.
Provenance Constant Nieuwenhuys
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380