5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 17e eeuw
Landschap met reizigers op een pad bij een brug
paneel, onduidelijk gesign. (Johannes f) m.o., ex. collectie Goudstikker, no. 6530 als van Geel, 28,7 x 41,8 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 900
Hamerprijs: € 900