5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6243 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4512A
Hollandse school, 17e eeuw

Landschap met reizigers op een pad bij een brug

paneel, onduidelijk gesign. (Johannes f) m.o., ex. collectie Goudstikker, no. 6530 als van Geel, 28,7 x 41,8 cm.

Estimate: € 1,000 - € 2,000
Current bid: € 900
Hammer Price: € 900

Hammer price: € 900