1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4811
Gravure, 18e eeuw, 'Kaart der provincie van Groningen en ommelanden'

door J. Covens en zoon

gravure, handgekleurd

50 x 60 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80