1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4811
Gravure, 18e eeuw, 'Kaart der provincie van Groningen en ommelanden'
door J. Covens en zoon
gravure, handgekleurd
50 x 60 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80