1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99844828
Catalogusnummer: 4811
Gravure, 18e eeuw, 'Kaart der provincie van Groningen en ommelanden'

door J. Covens en zoon

gravure, handgekleurd

50 x 60 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80