7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Ovale spiegel in verguld houten lijst, 18e eeuw.
De kuif met o.a. vogel (vleugel ontbreekt) , pijlenkoker en toorts
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100