7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4032
Ovale spiegel in verguld houten lijst, 18e eeuw.

De kuif met o.a. vogel (vleugel ontbreekt) , pijlenkoker en toorts

h. 97 en br. 65 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100