14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1202 - Pleet en galanterieën
1902446
Catalogusnummer: 1105
Indonesië, gestoken houten sculptuur;

Ganesha (één slagtand beschadigd)

h. 51 cm.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50