Catalogusnummer: 3420
Thailand, kapitaal bruin gepatineerd bronzen Boeddhahoofd Cheng Sen stijl, 19e/20e eeuw,

met gekrulde haardracht en deels pastaglazen ogen, neergeslagen oogopslag. Op houten voet. Herkomst: Veiling Paul Brand apr/mei 1981, lot 1659 (met aankoopnota)

h. 42, incl voet 52 cm.

Provenance: nalatenschap Onno Boers

Taxatie: € 500 - € 900
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550