16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Thailand, kapitaal bruin gepatineerd bronzen Boeddhahoofd Cheng Sen stijl, 19e/20e eeuw,
met gekrulde haardracht en deels pastaglazen ogen, neergeslagen oogopslag. Op houten voet. Herkomst: Veiling Paul Brand apr/mei 1981, lot 1659 (met aankoopnota)
Provenance: nalatenschap Onno Boers
Taxatie: € 500 - € 900
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550