Catalogusnummer: 3421
Thailand, gepatineerd bronzen Boeddha, 18e/19e eeuw;

Gezeten in vajrasana, de handen bhumisparsamudra. Herkomst: Paul Brand, veiling apr/mei 1981 lot 1665

h. 46 cm.

Provenance: nalatenschap Onno Boers

Taxatie: € 500 - € 900
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775

Hamerprijs: € 775