16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Thailand, gepatineerd bronzen Boeddha, 18e/19e eeuw;
Gezeten in vajrasana, de handen bhumisparsamudra. Herkomst: Paul Brand, veiling apr/mei 1981 lot 1665
Provenance: nalatenschap Onno Boers
Taxatie: € 500 - € 900
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775