1e zitting - Woensdag 4 mei 10.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 643
Engeland, theepot,

helmvormig, gemerkt London, 1e helft 20e eeuw

312 gr.

Taxatie: € 100 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140