16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3422
Kapitaal bruin gepatineerd hoofd van Boeddha

met gekrulde haardracht

h. 90, diam 43 cm.

Provenance: nalatenschap Onno Boers

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600