16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3422
Kapitaal bruin gepatineerd hoofd van Boeddha
met gekrulde haardracht
h. 90, diam 43 cm.
Provenance: nalatenschap Onno Boers
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Hamerprijs:
€ 600